(ФОТО) Познатата хрватска навивачка Ивана го истака својот задник

Последното фудбалско светско првенство играно во Русија 2018 година го одбележа селекцијата на Хрватска која изненадувачки се избори за финале. https://www.instagram.com/p/CAYLwOgn0fu/ „Ватрените“ за жал во финалето беа поразени од Франција, но за време на сите натпревари...

(ФОТО) Кајли Џенер позира во градник од 700 евра

Најмладата светска милијардерка Кајли Џенер повторно ги израдува своите фанови со фотографии на кои позираше во градник од брендот „Гучи“ кој чини 700 евра. Покрај новиот градник Кајли го промовираше и својот нов имиџ како...

(ФОТО) Секси Хрватка го освои срцето на Нејмар

Хрватската манекенка Наталија Барулиќ ја потврди романската со еден од најдобрите фудбалери на светот, Нејмар. Иако пред извесен период објавија заеднички фотографии на социјалните мрежи, двојката не ја потврди врската. https://www.instagram.com/p/B9PZDt3gK5T/ Се досега, Наталија и Нејмар...

(ФОТО) Адриана Лима ретко споделува приватни фотографии, но овојпат го покажа бујното деколте

Адриана Лима објавила селфи фотографија на која што во прв план е нејзиното бујно деколте. Бразилската убавица Адриана Лима (39), вообичаено не објавува фотографии од снимањата, но кога ќе сподели нешто тогаш навистина предизвикува големо...

(ФОТО) Ердоган го претстави првиот турски автомобил

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган го возеше првиот турски автомобил претставен во петокот како плод на големиот успех на турската индустрија и технологија. Прототипот на првиот турски автомобил, кој е уште еден во низата технолошки...

(ФОТО) Софија Вергара се слика во танга со внуката

Една од најсексапилните холивудски актерки Софија Вергара на својот Инстаграм објави фотографија од својот совршен задник. Таа објави супер секси фотка на која позира со 20 годни помладата внука во танга бикини. Секако во преден...

(ФОТО) Селма Хајек и во шестата деценија секси и затегната

Актерката Селма Хајек иако пред неколку денови го прослави 54-от роденден може да се пофали со природниот изглед и затегнатата фигура. На својот Инстаграм профил додаде фотографија на која изгледа совршено. https://www.instagram.com/p/CFReftxAHYh/?igshid=exs0xyt4u9mh

(ФОТО) Аманда Френсон девојката која стана позната по својот совршен задник

Аманда Френсон е девојка која стана позната поради својот перфектно обликуван задник. https://www.instagram.com/p/B9hpOV2JlCF/?utm_source=ig_embed Таа прави вежби за долниот дел од телото секоја недела, а вели и дека никогаш не го прескокнува овој важен тренинг. https://www.instagram.com/p/B89a1azl7nh/?utm_source=ig_web_copy_link Аманда на својот...

(ФОТО) Секси докторка поради учество на натпревар за најдобар задник остана без работата

Докторката Рајан Лора Соза која се пријави на натпреварот „Miss BumBum World“ минатата година доби отказ и поради учеството на изборот за најдобар задник сеуште не може да најде работа. https://www.instagram.com/p/CAnaYtXjv59/?utm_source=ig_web_copy_link Таа е модел и докторка,...

(ФОТО) Хилари Клинтон направила пластични операции, резултатот е страшен

Поранешната прва дама на Америка и кандидат за претседател Хилари Клинтон (72), отсекогаш негувала природен изглед и на повеќето луѓе им било незамисливо таа да „оди под нож“. Сепак според последните фотографии на Хилари нема...

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ

- Advertisement -