Една од најсексапилните холивудски актерки Софија Вергара на својот Инстаграм објави фотографија од својот совршен задник.

Таа објави супер секси фотка на која позира со 20 годни помладата внука во танга бикини. Секако во преден план на фотката се совршените задници на Софија и нејзината убава внука.

https://www.instagram.com/p/B_dx8c-FNtm/?utm_source=ig_web_copy_link