(ФОТО) Емили Ратајковски објави гола фотка, мажите љубоморни на нејзиниот сопруг

Емили Ратајковски е позната по своите провокативни фотографии, но овој пат се чини отиде чекор понапред.  Таа сега се надмина и самата себе си па фановите на социјалните мрежи ги почасти со фотографија на...

(ФОТО) Софија Вергара го прослави американскиот празник по танга

Една од најатрактивните холивудски актерки Софија Вергара за празникот ги изненади своите фанови на Инстаграм и објави провокативна фотографија. На фотографија во преден план секако беше нејзиниот совршен задник. https://www.instagram.com/p/CAlPda2lAyT/?igshid=1fmitw85k4umk

(ФОТО) Рита Ора во жешко топлес издание ги изненади своите фанови

Рита Ора редовно ги изненадува своите следбеници на социјалните мрежи со нови, провокативни фотографии, а сега отиде и чекор понапред. Пејачката се фотографираше во огледало без маица, така што сите можеа да ги видат нејзините...

(ФОТО) Георгина без бикини во базен?!

Супер секси издание свршеницата на Кристијано Роналдо, убавата Георгина Родригез. „Жешката“ Аргентинка на социјалните мрежи објави фотка на која таа и Кристијано заедно со децата уживаат во базен. Но, многумина ја забележале модната комбинација на ...

(ФОТО) Северина ја отвори летната сезона со фотографија во костим за капење

Северина на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во секси издание со кое ги воодушеви своите обожаватели. „Љубител на морето“ напиша таа во описот на фотографијата, а вниманието го привлече и нејзиното деколте...

(ФОТО) Рита Ора повторно провоцира: Пејчката со позираше топлес

Рита Ора ужива на одморот со своето момче Ромаин Гаврас, а како што откри на Инстаграм, таа е уморна од сончањето, па го соблече градникот и направи неколку селфи фотографии. “Серијата на сончање започнува сега....

(ФОТО) Најзгодната Македонка позира во сауна

Нашата поранешна учесничка во реалното шоу „Задруга 2“, Елеонора Миљковиќ во последно време се почесто објавува жешки фотки на својот профил на Инстаграм. Со последната објава од сауна повторно ја разбуди машката фантазија.  

(ФОТО) Шминкерка докажува дека „Секоја жена е холивудска ѕвезда“ со нејзините неверојатни трансформации со...

Гоар Аветисјан е шминкерка од Москва, кој верува дека секоја жена заслужува да изгледа како холивудска ѕвезда. Таа не само што одржува свое предавање за шминкање, туку редовно им дава неверојатни преуредувања на жените...

(ВИДЕО) Атрактивна презентерка на временска прогноза објави видео како вежба во бикини

Аргентинската водителка Марија Сол Перез важи за една од најатрактивните жени на светот. Таа е презентерката на временска прогноза, а на својот Инстаграм сподели снимка од својот тренинг во бикини. Снимката за кратко време стана хит...

(ФОТО) Северина објави жешка фотографија и истакна еве ме дома, подобра сум 

“Еве ме дома, подобра сум .. ” Северина го запали интернетот! Објави жешка фотографија и го порача ова ! Хрватската пеачка Северина Којиќ е со сигурност една од најпривлечните жени во регионот. Таа е многу...

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ

- Advertisement -