(ФОТО) Секси Хрватка го освои срцето на Нејмар

Хрватската манекенка Наталија Барулиќ ја потврди романската со еден од најдобрите фудбалери на светот, Нејмар. Иако пред извесен период објавија заеднички фотографии на социјалните мрежи, двојката не ја потврди врската.

https://www.instagram.com/p/B9PZDt3gK5T/

Се досега, Наталија и Нејмар се најдоа на насловната страница на руското издание на „Џи Кју“, а во текстот се потврдува нивната врска.

https://www.instagram.com/p/CAGihVJgAmB/

„Заштитете ги своите најмили. Нејмар и Наталија не потсетуваат колку е важно да се поддржат и заштитат своите најблиски. Не е важно дали сте затворени во карантин или мора да комуницирате преку телефон, бидете безбедни и силни“, пишува магазинот.

https://www.instagram.com/p/B-anCDLARWb/