Најмладата светска милијардерка Кајли Џенер повторно ги израдува своите фанови со фотографии на кои позираше во градник од брендот „Гучи“ кој чини 700 евра.

Покрај новиот градник Кајли го промовираше и својот нов имиџ како русокоса, за кој доби бројни пофалби.