(ФОТО) Софија Вергара објави фотографија на која е гола во када 

Една од најсексапилните жени во светот  Софија Вергара, важи за жена по која лудуваат мажите, а нејзината фигура на 49 години остава без здив.

Актерката е активна на социјалните мрежи, па често објавува фотографии од 90-тите години. На својот профил на Инстаграм, таа потсети на една од снимките кога беше фотографирана целосно гола во када.

Покрај сликата на која позираше гола, Вергара објави и неколку други фотографии.