(ФОТО) Ријана сама си ја рекламира долната облека и одлично го прави тоа

Популарната пејачка од Барбадос, Ријана, во супер провокативно издание го „запали“ интернетот. https://www.instagram.com/p/CBlXm7ylSAY/ Ријана периодот на изолација поради епидемијата од коронавирусот го искористи за сексапилна фотосесија. Популарната Рири одлучила самата да ја изрекламира новата колекција на...

(ФОТО) Рита Ора објави топлес фотографија со која собра половина милион лајкови

Британската пејачка со косовско потекло Рита Ора ужива во луксузен одмор на Крф, а своите следачи секојдневно ги „чести“ со фотографии во бикини или топлес. Во една од последните објави пејачката сподели две фотографии од...

(ФОТО) Боречка ѕвезда добила отказ поради провокативни фотографии на страница за возрасни

WWE во петокот го откажал договорот со 29-годишната борачка, под вистинското име Теа Меган Будген. Боречката sвезда Зелина Вега е отпуштена затоа што објавила секси фотографии на OnlyFans. https://www.instagram.com/p/CCsEzO_DABy/?utm_source=ig_embed Вега на „OnlyFans“ наплатувала претплата од по...

(ФОТО) Ким Кардашијан ги истакна бујните облини во минијатурно бикини

Ким Кардашијан позираше во зелено бикини и зелени сандали во секси поза на скали. Нејзините гради, рамен стомак и бутови, односно задник, никогаш не оставија никого рамнодушен, а интересно е што Ким овојмат позираше без...

(ФОТО) Мајка на четири деца победи на натпреварот за убавина на мажени жени

Ксенија Вербицкаја од Санкт Петербург победи на натпреварот во убавина за мажени жени, Mrs Universal Classic, што се одржа во Софија, Бугарија, пренесува Russia Beyond. https://www.instagram.com/p/B6vfQroJ55S/?igshid=1let8s5a8bgox Ксенија е гинеколог во локалната болница. Има четири деца: три...

(ФОТО) Емили Ратајковски објави стара секси фотографија

Провокативната Емили Ратајковски денес на својот Инстаграм профил објави, како што напиша стара фотографија, со која ги воодушеви своите фанови. https://www.instagram.com/p/B-H8RGBpSOj/

(ФОТО) Емили Ратајковски и во седмиот месец од бременоста изгледа фантастично

Емили Ратајковски  го користи секој момент за да се релаксира пред да влезе во светот на мајчинството. Емили уште еднаш докажа дека изгледа неверојатно, дури и во седмиот месец од бременоста. Таа веќе позираше гола,...

(ФОТО) Ванда Икарди даваше совети за убавина, но сите гледаа во нејзините раскошни облини

Ништо ново на Инстаграм, Ванда Икарди повторно направи бум со својата последна објава. Ванда ретко носи многу облека, а тоа беше случај и сега. Таа сподели совети за убавина, но речиси сите беа фокусирани на...

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ

- Advertisement -