Георгина Родригез се пофали со фотографија со Кристијано Роналдо па воодушеви голем број фанови.

Убавата Георгина објави фотографија од ручек со Роналдо на јахта, додека таа послужува во црвен деколтиран фустан.

Фотографијата за еден час собра повеќе од милион лајкови и голем број коментари.

https://www.instagram.com/p/CCwEjqwKrg6/?utm_source=ig_embed