(ФОТО) Нивес Целзиус во претесно бикини ги бодри хрватските фудбалери

Хрватската старлета Нивес Целзиус го користи секој можен начин за провокативна фотографија.

Овојпат причина за разголена фотографија беше навивање за Хрватска на ЕП2020.

По тој повод таа објави жешка фотографија  на која позира во премалечко бикини кое едвај ги задржа бујните гради.