(ФОТО) Облините на Бијонсе повторно во центарот на вниманието

Популарната пејачка Бијонсе повторно ги истакна своите облики во рекламна кампања. https://www.instagram.com/p/B7Fe2F7nRR1/?utm_source=ig_embed https://www.instagram.com/p/B52dVNEnt89/?utm_source=ig_embed https://www.instagram.com/p/B7Fe8XrnjFQ/?utm_source=ig_embed

(ФОТО) Атрактивна Русинка поради која Нејмар нема мир

Бразилецот Нејмар е целосно „полуде“ по атрактивната Русинка, Катерина Сафаров Убавата Русинка е често на натпреварите во ПСЖ. https://www.instagram.com/p/B6gZ5ZaK7cK/?igshid=an3hh51wlz80 Таа го следи Нејмар, а тој факт само ги зголеми шпекулациите дека се во врска. https://www.instagram.com/p/Bzh4iy6IwIu/?igshid=ozb1kov17vzz

(ФОТО) Мајка на четири деца победи на натпреварот за убавина на мажени жени

Ксенија Вербицкаја од Санкт Петербург победи на натпреварот во убавина за мажени жени, Mrs Universal Classic, што се одржа во Софија, Бугарија, пренесува Russia Beyond. https://www.instagram.com/p/B6vfQroJ55S/?igshid=1let8s5a8bgox Ксенија е гинеколог во локалната болница. Има четири деца: три...

(ФОТО) Словенечка хокеарка: Мојот задник е како Ферари, затоа го покажувам на сите!

Андреја Ритупер е словенечка репрезентативка во хокеј на трева, која во моментов живее во Загреб и настапува за хрватскиот тим Зрињевац, а во јавноста повеќе е позната по објавувањето секси фотографии од својот задник...

(ФОТО) Сопругата на фудбалерот на ПСЖ, позираше во сауна како од мајка родена

Ванда Нара, сопругата на Мауро Икарди фудбалерот она ПСЖ, во новата година продолжува со засилено темпо да ги мами своите фанови на „Инстаграм“ со провокативни фотки. Атрактивната Аргентинка откако постираше низа провокативни фотки од одморот...

(ФОТО) Ким Кардашијан со задоцнување и полугола ја честиташе новата година

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан после 10 дена доцнење, и во само долна облека им ја честиташе новата година на своите обожаватели. Кардашијан на својот Инстаграм профил објави полугола фотографија, притоа испраќајќи и честитка до сите...

(ФОТО) Ова е навивачката од Бразил која ги покажа голите гради на трибина

Една бразилска навивачка неодамна привлече внимание во светската јавност која среде натпревар ја соблече маицата на трибините и ги покажа своите голи гради. Не мораше да помине долго време за да се открие нејзиниот...

(ФОТО) Ердоган го претстави првиот турски автомобил

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган го возеше првиот турски автомобил претставен во петокот како плод на големиот успех на турската индустрија и технологија. Прототипот на првиот турски автомобил, кој е уште еден во низата технолошки...

(ФОТО) Загадувањето на воздухот низ фотографии

Загадувањето на воздухот останува најголем проблем за граѓаните. Иако секоја година се ветуваат голем број на мерки и проекти сеуште нема никаков напредок во борбата против загадувањето. Граѓаните се загрижени за своето здравје и за...

(ФОТО) Хилари Клинтон направила пластични операции, резултатот е страшен

Поранешната прва дама на Америка и кандидат за претседател Хилари Клинтон (72), отсекогаш негувала природен изглед и на повеќето луѓе им било незамисливо таа да „оди под нож“. Сепак според последните фотографии на Хилари нема...

ПОСЛЕДНИ ВЕСТИ

ИЗБОР НА УРЕДНИКОТ

- Advertisement -