(ФОТО) Меган Фокс во проѕирно боди низ улиците на Лос Анџелес

Меган Фокс, за која многумина сметаат дека е една од најубавите и најсексапилните жени во Холивуд, неодамна беше уловена од папарацо-фотографи на снимање во Лос Анџелес.

Убавата бринета го покажа својот шарм во урбана, а сепак провокативна комбинација. Најмногу внимание привлече она што Меган го носи под капутот, проѕирно боди со циркони кое ги открива нејзините гради.