(ВИДЕО) Атрактивната хрватска пејачка Лидија го покажа своето совршено тело

Храватската пејачка Лидија Бачиќ на својот профил објави видео во костим за капење, во кое гордо ги покажува своите атрибути.

Во видеото игра и новата песна со Жанамари „Стоп“. Таа важи за една од најсексапилните пејачки на нашите простори.

https://www.instagram.com/p/CPTknc0Bbwx/