(ФОТО) Портпаролката на ФК Војводина објави жешки фотографии во костим за капње 

Портпаролката на фудбалскиот клуб Војводина од Нови Сад, Сања Крушевиќ ужива на одмор меѓу двете сезони.

Популарната Беба, сподели секси фотографии од Сплит-Далмација, каде одмара од работните обврски.

Сања позираше во костим за капење и пријатно ги изненади своите фанови со својата секси фигура.