(ФОТО) Сексапилниот задник на Џенифер Лопез ги запали социјалните мрежи

Иако Џенифер Лопез влезе во шестата деценија, таа дефинитивно е една од најубавите жени во светот, а поради нејзината убавина и сексапил, таа е сон на многу мажи на планетата.

Овој пат, Џеј Ло ги воодушеви следбениците со нова предизвикувачка комбинација. Облечена во црвен фустан со длабок шлиц, таа го истакна својот неверојатен задник, за кој многу воздивнуваат. Фотографијата ја објави нејзиниот стилист со коментар.