(ФОТО) Ким Кардашијан со новa секси фотографиja од плажа

Новата фотографија на Ким Кардашијан со огромна брзина стана хит на социјалните мрежи и собра милиони лајкови.

Ким позираше на плажа и ги покажа своите секси облини, а судејќи според коментарите оставени од нејзините фанови, ова е една од нејзините подобри фотографии.