(ФОТО) Меган Фокс прозира во проѕирна маица

Американската актерка Меган Фокс уште еднаш ги воодушеви обожавателите.  На Инстаграм таа објави провокативна фотографија во проѕирна, црна маица.

Јасно е дека не носи градник под облеката.Со црна маица, таа облекла кожни панталони во иста боја и ја врзала косата во опашка.