(ВИДЕО) Кармен Електра изгледа секси и во петата деценија од животот

Актерката Кармен Електра и покрај тоа што е во петта деценија од животот се уште изгледа неверојатно секси. Електра тоа неодамна го потврди тоа со видео на Инстаграм во минијатурно портокалово бикини!