(ФОТО) Кортни Кардашијан ги истакна своите бујни гради во елегантен црн фустан

Кортни Кардашијан објави фотографија на Инстаграм облечена во црн фустан кој има големо деколте.

Истакнувајќи ги своите бујни гради Кортни предизвика големо внимание на социјалната мрежа.