(ФОТО) Бремената Емили Ратајковски позираше целосно гола

Манекенката Емили Ратајковски наскоро ќе стане мајка за првпат, а бременоста не ја спречи да продолжи да објавува голи фотографии.

Емили гордо застана пред објективот и позираше гола во када, во кревет, потпрена на ѕидот и седната на подот.