(ФОТО) Џенифер Лопез со нова провокативна фотографија во костим за капење

Џеј Ло никогаш не престанува да воодушевува со својата прекрасна фигура и начинот на кој изгледа и на 51 година.

Таа во интервјуата повеќе пати споделувала што прави зза да ја одржува оваа форма со години и често објавува фотографии од теретана, каде очигледно обилно се поти.