Трансродова жена откри: Спиев со фудбалер на Реал Мадрид, тој е хомосексуалец

Трансродната жена Амор Ромеира е редовен учесник во многу реални шоуа и често тврди дека спиела со голем број познати фудбалери кои настапуваат во шпанските прволигаши.

Таа е родена како маж, но пред неколку години го промени полот и стана жена и открива дека била во кревет со голем број играчи на Реал Мадрид.

„Спиев со многу фудбалери, а голем дел од нив беа од Реал Мадрид. Во еден дури и се заљубив. Тој е многу славен, а јас нашиот однос го криев. Пред извесно време спиев со најубавиот фудбалер во Ла Лига. Тој е прикриен хомосексуалец, но не сака јавно тоа да го каже поради хомофобијата во фудбалот“, изјави Амор.