НБА ѕвездата Јокиќ се опушти со песна од Мирослав Илиќ

Никола Јокиќ игра уште една одлична сезона во НБА лигата, а сега го привлече вниманието со видео на социјалните мрежи.

На социјалните мрежи беше објавено видео од Јокиќ кој добро се опуштил со песна на познатиот српси пејач Мирослав Илиќ.