(ФОТО) Ванда Икарди повторно ги извади градите и задникот на мегдан

Сопругата на Мауро Икарди, фудбалерот на ПСЖ Ванда Икарди често објавува провокативни фотографии на Инстаграм.

Преубава русокоса со бујни гради на последната фотографија повторно ги истакна своите облини.