(ВИДЕО) Секси навивачката на Каталонците ги запали фановите со ново видео

Веќе добро познато е името на атрактивната Сузи Кортез, атрактивната девојка која е опседната со фудбалот, пред се со Лионел Меси и Барселона.

Како што е познато, Сузи претходно беше Мис Бум Бум, а во центарот на јавноста дојде откако го истетовираше ликот на Меси над нејзиниот интимен дел.