Емили Ратајковски е позната по своите провокативни фотографии, но овој пат се чини отиде чекор понапред.  Таа сега се надмина и самата себе си па фановите на социјалните мрежи ги почасти со фотографија на која е целосно гола, а стратешките делови ги сокрива нејзиниот сопруг Себастијан Бер-Меклард.

https://www.instagram.com/p/B-iyx03JwFF/?utm_source=ig_web_copy_link